Napisane przez: Reg | 11 Maj 2010

Nie nadaję się na MLM :/

No i poszłam ze znajomą na to spotkanie w sprawie MLM. Były nas w sumie 4 osoby i jedna pani, która siedzi w interesie od kilku lat. Roztaczała świetlane wizje sukcesu. Nawet przy nas otrzymała SMS z informacją o wpłacie na konto.

Hm. Też mogę poprosić, żeby ktoś mi takiego SMSa przysłał w odpowiedniej chwili. Jak niby mam sprawdzić, czy to prawdziwe jest?

Na wszelkie moje delikatne sugestie, że się do takiej pracy nie nadaję i przyszłam, żeby dotrzymać znajomej towarzystwa, pani odpowiadała, że muszę tylko zmienić mentalność. No tak. Tylko najpierw bym musiała chcieć namawiać ludzi na szamponik czy super-cudowny płyn do czyszczenia, a ja jakoś tego nie czuję.

Produkty są drogie. Tłumaczone jest to tym, że to są wersje skondensowane, starczające na kilka miesięcy, więc w efekcie tańsze od ogólnie dostępnych. Ale jednocześnie plany dochodów przewidują regularną sprzedaż tych produktów, co miesiąc tym samym klientom. No to chyba coś tu nie gra.

Mówi się, że nie ma obowiązku kupowania żadnych produktów, ale na moje pytanie, czy mogę w takim razie nic u ich nie kupować, tylko stworzyć sieć sprzedawców… pani natarczywie powtarzała, że dlaczego niby nie kupować… że po co się zapisywać, jeśli nie kupować… i że powinno się używać wyłącznie tych produktów, żeby dawać przykład.

No niby racja. Po co się zapisywać, jeśli nie chce się kupować…
No to ja jestem ogólnie na nie i się nie zapisuję. Zresztą idąc tam, nie miałam zamiaru się zapisywać. Ale znajoma się umówiła, że pójdzie na jakąś większą prezentację jeszcze. Hm. Powodzenia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: